Dzikie Klany

Zajebiście

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-03-01 20:08:06

Książe

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-01
Posty: 12
Punktów :   

Wzór

1.Imię / drugie imię
2.Herb
3.Pochodzenie
4.Tytuł
5.Historia Życia



np. Moje :

1.Michał Sebastian Konopacki
2.herbu Odwaga
3.Zamek Olsztyn. Syn wojewody Warmińskiego.
4.Król
5.
  Jest rok 1652. Mała wieś w pobliżu zamku w Olsztynie zwna przez lud ziemią polsko-szwedzką.Mieszkańcy wsi podlegają królowi
Janowi Kazimierzowi.To nie jest zwykła wieś.Niech wiadomo będzie , że ta wieś zasłynie wśród całej Europy. Historia ta opowie
o chłopcu , który zabłyśnie w oczach wszystkich narodów.
  ...-Michale Sebastianie , dobrze wiesz , że twoi rodzice pragnęli byś wyrósł na dobrego chłopca!!-powiedziała ciotka Mary-
-sia.-Przecież wiem , ale on kazał mi walczyć , więc walczyłem. Instruktorzy powinni bardziej uważać.-Odpowiedział Michał ,
siadając do stołu.-Jak możesz siedzieć młodzieńcze, pan Kwaśnicki może nie wróćić do dawnej kondycji. Kto nas wtedy obroni
przed szwedami!!-Mówiła ciotka z lekkim wrzaskiem.-Napewno nie młynarz , ten burak nawet worki ledwo nosi.-Mówił Michał z
uśmiechem na twarzy.-MARSZ DO SWOJEGO POKOJU!!!!!!-Wrzasnęła.-I wiedz , że gdybym nie obiecała twoim rodzicom , że się tobą
zaopiekuję to dawno by cię tu nie było!!-dodała.
Załamany Michał odszedł do pokoju, ale nie po to by spać.Spakował swoje rzeczy i wyszedł przez okno. Wgramolił się na konia
i odjechał do zamku w olsztynie. Miał ze sobą mały tobołek , sakwę i szablę ojca. Przejeżdżał przez las wtem napadli go bandyci.
Było ich pięciu.

Z fbuły mojej książki.

Offline

 

#2 2011-03-01 20:32:44

Husar6

Najemnik

Zarejestrowany: 2011-03-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wzór

1.Husar 6
2.Klucz papieski
3.Polska/Gdańsk
4.Prymas/Pan Gdańska
5.Dupa siedzę w gdańsku rucham zakonnice i liczę kasę.
I tak od 1640

Offline

 

#3 2011-03-01 20:40:24

Gomez313

Najemnik

Zarejestrowany: 2011-03-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wzór

1.Konrad Adolf Szabliński
2.herbu topór
3.Twierdza Rzeszów i okoliczne wsie. Syn starosty Podkarpackiego
4.Książe koronny
5.Jak uważam,Skończę wszystko bez pomocy.głośno, wyciągając się na krześle .Jestem Konrad, lew Północy,Książe sławny i kawaler -okazując gestem wstęgi orderowe.Tak, siak, tedy i owędy...Mądry w radzie, dzielny w boju,Dusza wojny, wróg pokoju.Znają Szwedy, muzułmany,Sasy, Włochy i Hiszpany.Artemizy ostrze sławneI nim władać ramię wprawne .Jednym słowem, krótko mówiąc,Kula ziemska zna Konrada.

Offline

 

#4 2011-03-01 20:44:07

piskorz80

Najemnik

Zarejestrowany: 2011-03-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wzór

1.Jakub/Jan Piskorski
2.Piskorz
3.Polska/Pan Twierdzy Poznań
4.Kapitan Łuczników
5.Kiedy Byłem, Kiedy byłem małym chłopcem hej... Wziął mnie ojciec, Wziął mnie ojciec i tak do mnie rzekł:
-Jesteś Profesjonalnym Łucznikiem konnym uwielbiam husarie i lubię grać na gitarze

Offline

 

#5 2011-03-02 16:19:26

Klin

Najemnik

Zarejestrowany: 2011-03-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wzór

1. Karol Antoni Wyrwiciupa
2. herbu szabli bogato zdobionej
3. Mińsk na Litwie
4. Porucznik Piechoty
5. Urodzilem sie w Mińsku na Litwie, mój ojciec był włodarzem tej ze włości. Od początku mego żywotu uczył mnie ze prawdziwy szacunek i sławe wojując szabelką, tak więc całą młodość poświęciłem treningowi walki w zwarciu. Gdy ojciec umarł jego stanowisko zajął jego brat czyli mój wuj którego nie nienawidzilem, tak samo jak on mnie. zamiast być dowódcą piechoty w zamku zostałem ledwo porucznikiem z rozkazu oczywiscie mojego wuja.

Offline

 

#6 2011-03-09 07:56:29

Krzyczewski

Najemnik

Zarejestrowany: 2011-03-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wzór

O tak. Prześwietna widzę ta książka xD. 5 lat temu lepsze pisałem ;P. Ale teraz o co mi chodzi- o jakim okresie mówimy?

Offline

 
Fajnie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deicide-online.pun.pl www.souledge.pun.pl www.chidorigame.pun.pl www.bakugan-nowa-vestroja-pl.pun.pl www.polishowners.pun.pl